fbpx
Sport

În primul tur din Liga Națiunilor, naționala noastră a jucat acasă la egalitate cu selecționata Kosovo.

Scorul a fost deschis de atacantul moldovean Ion Nicolaescu în minutul 20. Prima repriză s-a încheiat cu scorul de 1-0. În a doua repriză, oaspeții au egalat prin mijlocașul Benjamin Kololli în minutul 71, notează diez.md.

Meciul s-a încheiat cu scor de 1-1.

În celălalt meci din grupa 3 dintre Grecia și Slovenia meciul s-a încheiat, la fel, la egalitate.

Articole asemănătoare

Ciprian Tătărușanu și-a anunțat retragerea de la echipa națională a României. Mesajul portarului

Redacția Regional

Kickboxerii din Bălți au câștigat 7 medalii la competiția internațională de la Tiraspol